Silversea

Luxusné plavby v elegantnej atmosfére 

Flotila elegantných menších lodí, ktoré sa plavia po celom svete na 7 kontinentoch vrátane Antarktídy, ponúka na svojich palubách to najlepšie, čo môžete od luxusnej plavby očakávať. Plavby tejto spoločnosti sú určené pre tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí poznajú a očakávajú iba skutočnú kvalitu.
Táto výnimočná kvalita je priznávaná aj odbornou verejnosťou a Silversea každoročne získava význačné ocenenia najuznávanejších svetových publikácií z celého sveta.

Spoločnosť bola založená v roku 1993 talianskou rodinou Lefebvre. Obohatením flotily o loď Silver Explorer (pôvodne Prince Albert II), spoločnosť vyčlenila značku Silversea Expeditions, do ktorej patria napr. aj lode Silver Galapagos a Silver Discoverer.

CK ONEWORLD TRAVEL - LUXUSNÉPLAVBY.SK JE OFICIÁLNYM PSA (PREFERRED SALES AGENT) TEJTO SPOLOČNOSTI

Ceny plavieb sú priamo úmerné kvalite, ktorú na lodiach dostávate: zahŕňajú sprepitné pre personal, nápoje na plaube, vrátane prémiových alkoholických nápojov a dokonca aj exkurzie v navštívených prístavoch. Pridanou hodnotou je i partnerstvo tejto spoločnosti s prestížnymi luxusnými značkami ako Bvlgari, Davidoff či Relais & Chateaux.

Destinácie:

Situácia COVI-19 / koronavírus a plavby spoločnosti Silversea CruisesNajkrajšie i najmenej známe zákutia planéty - niektoré z nich ani nenájdete na Google Maps!
Antarktída, Aljaška, Západ Severnej Ameriky, Kanada a Nové Anglicko, Karibik, Južná Amerika, Galapágy, Arktída, Grónsko, Severná Európa, Afrika, Stredozemné more, Ázia, Austrália, Francúzska Polynézia, Nový Zéland ... 

Flotila:

Názov lodeTonážKajuty
hostia
Hodnotenie
Hodnotenie lodí podľa CruiseCritic
PostavenáPosledná
renovácia
Silver Cloud Expedičné lode 16 800 t13019942017
Silver Dawn40 700 t298-2021 
Silver Explorer Expedičné lode   6 072 t11720082017
Silver Moon 40 700 t2982021 
Silver Muse 40 700 t2982017 
Silver Nova54 700 t728-2023 
Silver Origin  Expedičné lode 5 800 t502020 
Silver Shadow 28 258 t19420002017
Silver Spirit 36 000 t30420092018
Silver Whisper 28 258 t19420012017
Silver Wind Expedičné lode17 400 t15119952021
 Plavby na Galapágoch    Expedičné lode Silversea Expeditions

Ubytovanie:

Apartmány Silversea ponúkajú jeden z najvyšších pomerov priestoru na jedného hosťa zo všetkých lodných spoločností. Všetky suity majú výhľad na oceán a mnohé majú vlastnú teakovú verandu. 
Sú zariadené elegantným nábytkom, prinajmenšom jednou z najmodernejších typov TV s plochou obrazovkou s bohatým výberov satelitných programov a s interaktívnou knižnicou médií, luxusnou posteľnou bielizňou, sušičom na vlasy, plyšovými županmi a papučami a rôznymi doplnkami vrátane baru zásobeného hosťami. 
Bez ohľadu na loď alebo kategóriu budú všetci hostia rozmaznávaní osobnými službami pozorného komorníka. Pre skutočne osobný zážitok je možné prispôsobiť si vybavenie apartmánu podľa svojich osobných predstáv. Od toaletných potrieb a osobných doplnkov, výber z rôznych druhov vankúšov, až po náplň baru obľúbenými vínami a liehovinami. Môžete si dokonca vychutnať večeru podávanú vašim komorníkom priamo vo vašej suite alebo na verande.
Vo suite sú k dispozícii zásuvky s napätím 110 voltov (americký prúd) a 220 voltov (európsky prúd), pre malé spotrebiče bez použitia adaptérov alebo elektrických konvertorov. Silver Explorer má iba 220 V / 60 Hz striedavý prúd a zástrčky typu Europlug a Type C.

Prádlo: Kompletné služby práčovne, žehlenia a čistenia sú k dispozícii za príplatok a môžu byť zabezpečené prostredníctvom komorníka. Služby práčovne sú bezplatné pre vyššie kategórie apartmánov a pre členov vernostného klubu určitej úrovne.
Na lodi je aj samoobslužná práčovňa s práčkami, sušičkami, žehličkami a pracím práškom.

Stravovanie:

Stolovanie má pre Silversea vysokú prioritu. Od vynikajúcej francúzskej kuchyne, delikátnych ázijských jedál až po domácke talianske jedlá - kreativita Silversea nepozná hranice. Gastronomická dokonalosť je navyše samozrejmosťou vďaka receptom, ktoré odrážajú dedičstvo a obnovujú tradície. Bez ohľadu na to, v ktorej lodnej reštaurácie večeriate, vplyv destinácií je pozorovateľný vo veľkej rozmanitosti a sviežosti výberu jedál.
Každá loď má viacero stravovacích zariadení. Stravovanie v hlavnej reštaurácii, The Restaurant, s otvoreným sedením, je v cene plavby.
V špecializovaných reštauráciách sa žiada rezervácia vopred a sú za poplatok.

Väčšina hostí na palube pochádza zo Severnej Ameriky, ale nájdete tu hostí aj z Európy, najmä Veľkej Británie, Nemecka a Švajčiarska.
Lode tejto spoločnosti sú vhodné hlavne pre páry v strednom veku a pre náročnejších cestovateľov.
Atmosféra počas dňa na lodi je priateľská, uvoľnená; vládne tu absolútny kľud a pohodlie. 

Aktivity a zábavné programy na palube:

V rámci denného programu sa poriadajú prednášky s premietaním filmov o miestach, ktoré budú počas plavby navštívené s informáciami o možnostiach, ktoré tieto destinácie ponúkajú. Okrem toho bývajú prizývaní hosťujúci lektori, biológovia, historici alebo diplomati, s tematickými prednáškami blízkymi konkrétnej plavbe. Súčasťou programu môžu byť napríklad aj ukážky varenia. 
Hosťom je na lodi k dispozícii aj námorný inštruktor a tréner golfu.
V salónoch hrá živá hudba v podaní lodného pianistu alebo hudobnej skupiny hrajúcej rôzne žánry a spevákov. V kasíne sú stoly na blackjack, ruletu a hracie automaty. Novšie a väčšie lode majú priestrannejšie a honosnejšie herné plochy.

Novinkou v doteraz klasickom ponímani zábavy na palube je séria zbrusu nových a originálnych večerných show v podaní prvotriednych umelcov, ktoré zaujmú hostí každej generácie. Na každej lodi sa predstavia v inej kombinácii.
• To the Moon and Beyond -  retro pocta prieskumu vesmíru a klasickým sci-fi filmom s ikonickými skladbami ako Fly Me to the Moon, Moondance, Bad Moon Rising, Rocket Man a ďalšie.
• LunaFest - živý hudobný festival, ktorý sa koná na vonkajšej palube so stánkymi street-food;
• Silver Sparks - neočakávané zábavné momenty bez plánovania, ktoré sa objavia v neočakávaných časoch na rôznych miestach lodí.
• Boogie Wonderland!: - hudobné a tanečné rytmy diskogenerácie od legiend ako Earth, Wind and Fire, Gloria Gaynor, the Bee Gees... 
• Late in the Evening: nestarnúce melódie Burta Bacharacha, Carole Kingovej a Paula Simona s reinterpretáciami modernej pohodovej klasiky, ako napríklad I Say a Little Prayer, Will You Still Love Me Tomorrow, Bridge over Troubled Water ...
• Colors: pocta melódiám prekypujúcich emóciami a farbami, od Black or White Michaela Jacksona a True Blue od Madonny po Evergreen od Barbry Streisandovej či Purple Rain od Prince.
• Brit Hits: výherné piesne britského hudobného priemyslu od Adele, Amy Winehouse, Elton John, Phil Collins, Eurythmics a ďalších. 
• Corazon: predstavenie hudby a tanca plné vášne, odvážne kostýmy a dramatické inscenácie zo Španielska a Južnej Ameriky.
• Cirkus - inšpirovaný Cirque du Soleil a úspešným filmom The Greatest Showman;
• Café Tango - klasická tango show v kaviarni Parisian-style café;
• '80s Gold - ktoré oslavuje najobľúbenejšie popové hymny 80. rokov.

Novinka v roku 2022 na lodi SILVER DAWN: SPA program OTIUM - pohodový wellness na mori
Nový SPA program OTIUM bude debutovať na palube Silver Dawn v roku 2022 a následne bude zavedený aj do zvyšku flotily. Program je inšpirovaný filozofiou rímskych kúpeľov a umením nepretržitého rozmaznávania sa, ktorým sa Silversea preslávila. Je to prvýkrát, kedy spoločnosť Silversea predstavuje vlastný koncept wellness programu. Ide o koncept programu ktorý poteší nadšencov zdravého životného štýlu ale aj labužníkov, je to koncept kde si počas wellnesu klientu vychutnajú zelerovú šťavu ale aj pohár chladeného šampanského a kaviár z Calvisiusu. Luxus je o možnosti voľby.
OTIUM nebude ten druh kúpeľného zážitku, pri ktorom klienti budú musieť absolvovať dlhé vysvetlovanie k stovkám procedúr. Ide o prispôsobený zážitok. Klienti si vyberú vôňu, ktorá ich bude sprevádzať počas kúpeľov, zvolia si róbou alebo kimono a naplno si užijú služby SPA.  Relaxovať sa dá aj v pohodlnom kresle, kde si klienti vychutnajú svoj obľúbený koktail a lahodné jednohubky.
OTIUM nekončí kúpeľom, program pokračuje pri bazéne alebo v apartmánoch a to sériou príjemných okamihov: zahriatie mäkkou dekou, šálka horúcej čokolády, fľaša šampanského. Nezabúda sa ani na zážitok zo spánku: vyvinul sa úplne nový matrac - Otium Soft Touch, ktorý je doplnený kvalitnou sadou vankúšov a prikrývok. 

Deti a mládež: Na palube nie sú žiadne špeciálne aktivity ani zariadenia pre deti v akomkoľvek veku a taktiež nie je poskytovaná starostlivosť, animácia alebo dohľad o ne. Spoločnosť si vyhradzuje právo obmedziť na plavbe počet detí mladších ako 3 roky.
Pre všetky deti vo veku od 6 mesiacov do 1 roka je vyžadované notárom overené vyhlásenie.  Silversea si vyhradzuje právo z dôvodu bezpečnosti odmietnuť deti do 8 rokov na akejkoľvek exkurzii. 
Na expedičných lodiach nemôžu byť ubytované deti mladšie ako 1 rok. Deti vo veku do 5 rokov sa nemôžu zúčastniť žiadnych expedícií, ktoré si vyžadujú použitie dopravy člnmi Zodiac.

Dress code / Oblečenia: siaha od neformálneho po formálny, podľa denného času a programu, s tromi kategóriami večerného oblečenia: Casual: Pre ženy: Blúzka s nohavicami / sukňa alebo ležérne šaty. Pre mužov: Košele a dlhé nohavice.

Informal: Pre ženy: Šaty alebo nohavicový kostým. Pre mužov: Sako, kravata je voliteľná. 
Formal: Pre ženy: Spoločenské alebo koktejlové šaty. Pre mužov: Vyžaduje sa smoking, večerné sako alebo tmavý oblek, a kravata.

Internet na palube: v cene plavby je zahrnuté neobmedzené bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet podľa lode a kategórie ubytovania:
Silver Cloud a Silver Wind:
Neobmedzený prístup Premium pre hostí v kategóriách Medallion, Silver, Royal, Grand a Owner's.
Neobmedzený prístup Standard v kategóriách Vista, Veranda a Deluxe Veranda.

Silver Explorer:
Neobmedzený prístup Premium pre hostí v kategóriách Medallion, Silver, Grand a Owner's.
Neobmedzený prístup Standard pre hostí v kategóriách Adventurer, Explorer, View, Vista a Veranda.

Silver Origin
Neobmedzený prístup Standard na internet pre hostí vo všetkých kategóriách.

Ostatné lode:
Neobmedzený prístup Premium pre hostí v kategóriách Medallion, Silver, Royal, Grand a Owner's.
Neobmedzený prístup Standard pre hostí v kategóriách Vista, Terrace a Veranda Suites.

Plavby okolo sveta a Grand Voyages
Neobmedzené Wi-Fi pripojenie na internet pre hostí vo všetkých kategóriách.

Oficiálna mena a platby: Všetky platby na palube sa uskutočňujú v USD amerických dolároch. Poplatky za poskytované služby a produkty zakúpené na palube lode môžu byť zaplatené v hotovosti (iba v USD), cestovným šekom (v amerických dolároch) alebo kreditnou kartou (VISA, MasterCard alebo American Express) na konci každého segmentu plavby a pred konečným vystúpením z lode.
Za všetky hotovostné zálohy sa účtuje transakčný poplatok 2%, s limitom 1.000 USD. Zahraničné transakčné poplatky sú možné.

Vernostný program: po uskutočnení prvej plavby so Silversea sa môžete stať členom vernostného klubu Venetian Society. podľa úrovne členstva sa požívajú rôzne výhody, ako napr. špeciálne pozornosti, pozvánky na súkromné večierky počas plavby, návštevy palubného zákulisia, zľavu minimálne 5% na vybrané plavby.

Fajčenie: Väčšina priestorov na palube je nefajčiarska. Z bezpečnostných dôvodov nie je fajčenie povolené v suitách alebo verandách alebo balkónoch hostí a ani  vo verejných priestoroch, salónoch a baroch.
Fajčenie cigariet, cigariet, elektronických cigariet a fajok je povolené iba v Connoisseur’s Corner a na osobitne vymedzených miestach v Panorama Lounge a na vonkajších palubách.

Zdravotné stredisko: Každá loď Silversea je vybavená zdravotníckym strediskom, ktoré je zastúpené skúseným lekárom a zdravotnou sestrou 24 hodín denne. Ak je loď v prístave,  pre doplnkovú pohotovostnú starostlivosť je možné kontaktovať miestne zdravotnícke zariadenia. Za lekárske služby a za lieky použité na lekárske ošetrenie môžu byť hosťom účtované poplatky. Lodné zdravotné stredisko nie je určené ani vybavené na poskytovanie prebiehajúcej liečby už existujúcich stavov alebo na poskytovanie rozšírenej kritickej starostlivosti. 

V cene plavby je zahrnuté:

 • Ubytovanie v kategóriách Suite
 • Služby komorníka, kajutová služba (vrátane in-suite podávania hlavných jedál)
 • Plná penzia (24-hodín denne)
 • Nápoje (nealkoholické nápoje, voda, čaj a káva, vybrané vína, šampanské a liehovíny)
 • Zábavné programy a aktivity na palube
 • Exkurzie na pobreží podľa “Included Shore Excursion Programme”
 • Neobmedzené Wi-Fi pripojenie na lodný internet
 • Prepitné pre personál (okrem služieb v beauty salóne a v Spa)
 • Prístavné poplatky

V cene nie je zahrnuté:

 • • Exkurzie na pevnine mimo programu “Included Shore Excursion Programme”
  • Stravovanie v prémiovej reštaurácii Le Dame, Seishin (Silver Spirit) a Kaiseki (Silver Muse)
  • Niektoré šampanské, výber špičkových vín a destilátov, kaviár, cigarety a cigary
  • Osobné výdaje (kasíno, nákupy v butikoch, masáže a služby v spa / beauty salóne, služby práčovne... )
  • Prípadné palivové a bezpečnostné poplatky
  • Cestovné poistenie - vybavíme na požiadanie
  • Viza (ak potrebné)
  • Doprava do/z hlavného prístavu

Programy na Galapágoch na Silver Origin:

 • 2 noci v hoteli v Quito a transfery medzi letiskom a hotelom
 • Exkurzia "Quito by Night"
 • Spiatočná letenka v ekonomickej triedy medzi Ekvádorom a Galapágami
 • Ubytovanie v kategóriách Suite
 • Plná penzia na palube (24-hodín denne možnosti stravovania)
 • Nápoje v suite a na celej lodi vrátane nealkoholických nápojov, šampanského, vybraných vín a liehovín
 • Služby komorníka, kajutová služba (vrátane in-suite podávania hlavných jedál)
 • Zábavné programy a aktivity na palube
 • Exkurzie na pobreží podľa “Included Shore Excursion Programme”
 • Neobmedzené Wi-Fi pripojenie na lodný internet
 • Prepitné pre personál (okrem služieb v beauty salóne a v Spa)
 • Prístavné poplatky


Informácie k situácii COVID-19 v súvislosti s plavbami spoločnosti Silversea

Plavby Silversea a pandemia Covid-19Dôležité upozornenie: 
Uvedené informácie môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia, v dôsledku zavedenia novo aktualizovaných nariadení zo strany lodnej spoločnosti. Pre presné informácie odporúčame kontaktovať Oneworld Travel mailom alebo telefonicky alebo konzultovať webovú stránku spoločnosti.

Aktuálne informácie o plavbách Silversea v súvislosti s pandemickou situáciou COVID-19: LINK (v angličtine).

Z dôvodu zaistenia čo najbezpečnejších zážitkov musia byť všetci členovia posádky a cestujúci na všetkých plavbách spoločnosti Silversea plne zaočkovaní.


Pre Silversea bola najvyššou prioritou vždy ochrana zdravia a bezpečnosti hostí, posádky a navštevovaných komunít.
V spolupráci s poprednými lekárskymi odborníkmi a vládnymi orgánmi z celého sveta vytvorila materská organizácia Royal Caribbean pracovnú skupinu panel Healthy Sail Panel (viac informácií nájdete tu). 

Protokoly o bezpečnosti a ochrane zdravia, pravidlá správania hostí a regionálne cestovné obmedzenia sa líšia podľa lode a miesta určenia a môžu sa bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť.
Z dôvodu vývoja zdravotných protokolov sa vyššie menované všeobecné informácie môžu odlišovať od skutočnosti v období pretrvávajúcej pandemiskej situácie. Niektoré služby nemusia byť počas konkrétnej plavby k dispozícii, môžu sa líšiť podľa lode a miesta určenia a môžu sa bez upozornenia zmeniť.

Protokoly o bezpečnosti a ochrane zdravia, pravidlá správania hostí

Očkovanie - Všetci cestujúci a členovia posádky sa musia preukázať potvrdením v anglickom jazyku o absolvovaní očkovania proti Covid-19 (úplné očkovanie) najmenej dva týždne pred termínom nalodenia. Kópia očkovacieho certifikátu musí byť vložená pod profil klienta a jeho rezervácie na plavbu pod " My Silversea ". Počas registrácie a nalodenia je potrebné predložiť očkovací list alebo vytlačenú kópiu.

Povinné testovanie - V súlade s najnovšími odporúčaniami EU Healthy Gateways budú všetci cestujúci pred nalodením a počas plavby (v polovici plavby) povinní absolvovať bezplatný rýchly antigénový test na COVID-19. Nalodiť sa bude môcť iba ten, kto má negatívny výsledok testu. Všetci cestujúci absolvujú zdravotný skríning pred nalodením, ktorého súčasťou je vylepšený zdravotný dotazník a denné bezdotykové kontroly teploty. Cestujúci sú zodpovední za dodržiavanie miestnych predpisov o ochrane zdravia a bezpečnosti - v krajine nalodenia, v krajinách, cez ktoré tranzitujú pri spiatočných cestách, a v krajine pôvodu po návrate domov.
Tieto predpisy môžu zahŕňať aj povinnosť preukázať sa negatívnym testom COVID-19 (PCR alebo iný).
Spoločnosť Silversea poskytne bezplatný rýchly antigénový test COVID-19 pre všetkých cestujúcich ukončujúcich plavbu. Cestujúci, ktorí požadujú test PCR, musia kontaktovať zástupcu Silversea alebo člena palubného tímu vopred niekoľko dní.

V tejto fáze sa bezpečnostné požiadavky na cestovanie vyvíjajú veľmi rýchlo. Najnovšie informácie o bezpečnostných predpisoch pre plavbu budú hosťom oznámené najneskôr 30 dní pred vyplávaním.

Rúška - Od hostí sa vyžaduje, aby používali rúška vo všetkých krytých verejných priestoroch, prístavných termináloch a počas výletov po pobreží. Nebude sa vyžadovať v reštauráciách, pri stoloch v baroch a vo vonkajších priestoroch, kde je možné udržiavať fyzický odstup. Posádka bude používať rúška na tvár neustále. 

Fyzické odstupy - Vďaka intímite lodí Silversea a veľkému priestoru, ktorý majú naši hostia, vhodné fyzické dištancovanie sa si vyžaduje iba malé zmeny v rozvrhnutí verejných priestorov na palube. Lode sa budú počas prvých mesiacov obnovenej prevádzky plaviť so zníženou kapacitou.

Exkurzie na pobreží - Itineráre plavieb boli revidované tak, aby zahŕňali iba nízkorizikové destinácie so schválenými pohotovostnými plánmi. Hosťom bude umožnené vystúpiť na breh iba prostredníctvom certifikovaných exkurzií ponúkaných spoločnosťou, ktoré sú starostlivo upravené tak, aby sa zabezpečilo dodržiavanie zdravotných a bezpečnostných noriem platných na palube.

Sanitácia - Sanitačné procesy boli ešte vylepšené, aby poskytovali tie najvyššie možné štandardy čistoty. Nemocničné dezinfekčné prostriedky sa budú dôsledne používať po celý deň vo všetkých verejných priestoroch. Suity budú čistené dvakrát denne.

Zvýšená filtrácia vzduchu - Na každej z lodí Silversea dodávajú systémy HVAC čerstvý, filtrovaný vzduch z exteriéru do všetkých suít pre hostí. Tento nepretržitý prísun čerstvého vzduchu znamená celkovú výmenu vzduchu za 1 hodinu, čo vysoko presahuje požadované minimum.

Zdravotnícke zariadenia - Vysoko kvalitná palubná lekárska starostlivosť Silversea je silnejšia ako kedykoľvek predtým, na každej lodi je teraz viacero lekárov a sestier, ako aj najmodernejšie prístroje. Viacúrovňový plán odbornej odpovede na COVID-19 bol vyvinutý a schválený tak, aby v prípade potvrdenia pozitívneho nálezu mohlo byť ohnisko nákazy limitované.

Program „Cruise With Confidence“ - S programom Cruise with Confidence môžete teraz z akýchkoľvek dôvodov zrušiť rezerváciu až 30 dní pred dátumom plavby a získať naspäť 100% kredit na budúcu plavbu.

Krytie Covid-19 - Ak hosť alebo jeho spolucestujúci bude mať pozitívny test do 30 dní pred plavbou alebo pri nalodení alebo počas plavby, dostane kredit 100% na budúcu plavbu alebo mu bude vrátené 100% celkovej sumy rezervácie.

Bezpečný, včasný návrat domov - Skupina Royal Caribbean Group uzavrela partnerstvo s miestnymi lekárskymi orgánmi pri príprave  dopravných protokolov na rýchlu a bezpečnú repatriáciu všetkých postihnutých hostí v prípade pozitívneho prípadu na palube. Spoločnosť v takom prípade pokryje výdavky na palube spojené s COVID-19, na lekársku starostlivosť a repatriáciu.

Plavby spoločnosti Silversea
 • Silver Muse All inclusive

  Silver Muse

  Austrália a Nový Zéland
  Z prístavu: Auckland, Nový Zéland - Do prístavu: Sydney, Austrália
  Dátum odchodu: 03. 02. 2022
  8 600 € vonkajšie
  10 300 € s balkónom
  Dĺžka: 16 nocí
  Cena od: 8 600 €
 • Silver Shadow All inclusive

  Silver Shadow

  Austrália a Nový Zéland
  Z prístavu: Sydney, Austrália - Do prístavu: Auckland, Nový Zéland
  Dátum odchodu: 03. 02. 2022
  8 000 € vonkajšie
  9 800 € s balkónom
  Dĺžka: 15 nocí
  Cena od: 8 000 €
 • Silver Muse All inclusive

  Silver Muse

  Austrália a Nový Zéland
  Z prístavu: Auckland, Nový Zéland - Do prístavu: Melbourne, Austrália
  Dátum odchodu: 03. 02. 2022
  7 900 € vonkajšie
  9 500 € s balkónom
  Dĺžka: 14 nocí
  Cena od: 7 900 €
 • Silversea Origin All inclusive

  Silversea Origin

  Galapágy
  Z prístavu: Baltra, Galapágy EC - Do prístavu: San Cristobal, Galapágy EC
  Dátum odchodu: 05. 02. 2022
  11 600 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 11 600 €
 • Silver Spirit All inclusive

  Silver Spirit

  Západný Karibik
  Z prístavu: Bridgetown, Barbados - Do prístavu: Bridgetown, Barbados
  Dátum odchodu: 05. 02. 2022
  6 000 € s balkónom
  Dĺžka: 9 nocí
  Cena od: 6 000 €
 • Silver Wind All inclusive

  Silver Wind

  Antarktída
  Z prístavu: Ushuaia, Argentína - Do prístavu: Ushuaia, Argentína
  Dátum odchodu: 08. 02. 2022
  16 000 € vonkajšie
  18 000 € s balkónom
  Dĺžka: 12 nocí
  Cena od: 16 000 €
 • Silver Dawn All inclusive

  Silver Dawn

  Južná Amerika
  Z prístavu: Buenos Aires, Argentína - Do prístavu: Manaus, Brazília
  Dátum odchodu: 09. 02. 2022
  9 100 € vonkajšie
  11 300 € s balkónom
  Dĺžka: 21 nocí
  Cena od: 9 100 €
 • Silversea Origin All inclusive

  Silversea Origin

  Galapágy
  Z prístavu: San Cristobal, Galapágy EC - Do prístavu: Baltra, Galapágy EC
  Dátum odchodu: 12. 02. 2022
  12 200 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 12 200 €
 • Silver Cloud All inclusive

  Silver Cloud

  Plavby okolo sveta
  Z prístavu: Valparaiso > Santiago, Čile - Do prístavu: Papeete / Tahiti, Francúzska Polynézia
  Dátum odchodu: 12. 02. 2022
  20 500 € vonkajšie
  23 800 € s balkónom
  Dĺžka: 22 nocí
  Cena od: 20 500 €